افزونه وردپرسوردپرس

20+ بهترین افزونه های فرم تماس وردپرس 2021

یکی از مهمترین عناصر هر وب سایت راهی است که مشتریان یا کاربران می توانند سریع و راحت با شما تماس بگیرند.معمول ترین روش برای انجام این کار از طریق فرم تماس با ما است که در یک صفحه تماس اختصاصی قرار دارد یا در یک نوار کناری یا پاورقی قابل مشاهده از همه صفحات قرار دارد.

در این نوشته بهترین افزونه های فرم تماس برای انتخاب لیست شده است. فرم های تماس بسیار کاربردی هستند زیرا :

  • مشتریان را مجبور به وارد کردن داده ها کنید: شما می توانید دقیقاً به کاربر بگویید که به دنبال چه اطلاعاتی هستید (مانند شماره تلفن ، آدرس و غیره).
  • می تواند به عملیات تجاری کمک کند: اگر منوی کشویی را در فرم تماس خود وارد کرده اید ، به راحتی می توان پرسش را به بخش مجهز برای رسیدگی به آن ارسال کرد.
  • زیبایی را افزایش دهید: فرم تماس به سادگی حرفه ای و جذاب تر از گزینه جایگزین به نظر می رسد.

به طور کلی ، فرم های تماس وردپرس می توانند به تقویت حرفه ای بودن که امیدوارم در بقیه وب سایت خود نمایش داده باشید ، کمک کنند.همچنین ، تنظیم آنها تقریباً به همان راحتی است که آدرس ایمیل شما را اضافه می کنند!

اما همه فرم های تماس یکسان نیستند ، بنابراین یک روش آسان برای ایجاد و شخصی سازی آنها لازم است. خوشبختانه افزونه های وردپرس ایجاد فرم های تماس ، قرار دادن آنها در وب سایت شما و جمع آوری اطلاعات دریافتی از مشتریانی که آنها را پر می کنند آسان کرده است.

در این مقاله نگاهی به بهترین افزونه های فرم تماس با وردپرس خواهیم انداخت . ما خلاصه ای سریع از آنچه که هر فرم تماس می تواند انجام دهد و چه چیزی باعث برجسته شدن آن می شود ، آورده ایم . امیدواریم لذت ببرید.

 Live forms ( رایگان)

بهترین افزونه های فرم تماس

Live forms یک تجربه بصری کشیدن و رها کردن فرم را ارائه می دهد که ایجاد یا شخصی سازی فرم ها را آسان می کند.این افزونه ها زمینه های کلیدی شما را برای ساخت فرم های مفید ارائه می دهد. گزینه هایی را اضافه کنید تا کاربران نام ، ایمیل ، موضوع و پیام خود را وارد کنند. یا اطلاعات اضافی را در فرم خود با متن Live Forms ، ناحیه متن ، شماره ، رادیو ، انتخاب و کادر انتخاب وارد کنید.

اما بهتر از همه ، برخلاف سایر افزونه های فرم که در آن شما نیاز به استفاده از کد کوتاه دارید Live Forms دارای یک سازنده بصری است که می توانید،با استفاده از آن عناصر فرم را کلیک کرده و به جای خود بکشید. و پس از اتمام کار ، حتی تجزیه و تحلیل داخلی نیز برای پیگیری عملکرد فرم وجود دارد.

می توانید برای دسترسی به ویژگی های فرم حتی قوی تر ، به یک برنامه Live Forms Pro (یا بالاتر) ارتقا دهید.این شامل بسیاری از زمینه های فرم پیشرفته مانند منطق شرطی ، Captcha ، بارگذاری پرونده ، بارگیری و موارد دیگر است.

Live Forms Pro حتی توانایی پذیرش پرداخت یا کمک مالی را دارد ، بنابراین می توانید از فرم های خود درآمد کسب کنید! Live Forms همچنین تعداد زیادی افزونه چشمگیر برای ادغام بازاریابی ایمیل ، ثبت نام کاربر ، ارسال پست و موارد دیگر ارائه می دهد.

Kali Forms ( رایگان )

فرم های تماس سفارشی ، نظرسنجی ها ، پرداخت ها و موارد دیگر را با فرم های کالی طراحی کنید.این افزونه رایگان ساخت فرم های کاربر پسند و پاسخگو برای سایت شما را سریع و آسان می کند. در چند دقیقه با الگوهای از پیش طراحی شده و سازنده فرم کشیدن و رها کردن شروع کنید. تعداد

بیشماری از قسمتهای فرم مفید برای انتخاب وجود دارد ، از جمله اینکه نیازی به کدگذاری نیست.اگر به Kali Forms Pro ارتقا دهید می توانید فرم های بهتری را نیز ایجاد کنید.

برای دسترسی به 13 قالب فرم از جمله برنامه های شغلی ، قرار ملاقات ها ، بازخورد ، ثبت نام ، کمک های مالی ، نقل قول ها ، فرم رزرو ساده و موارد دیگر را ارتقا دهید.

حتی می توانید کادر تأیید را اضافه کنید تا کاربران با شرایط و ضوابط سایت شما موافقت کنند تا مطمئن شوید فرم های تماس شما با GDPR آماده هستند.و با استفاده از Kali Forms Pro می توانید با افزودن منطق شرطی ، چندین صفحه و مدیریت ارسال (و افزودنی برای ذخیره اطلاعات ارسالی برای استفاده های بعدی) ، فرم های خود را برای تبدیل بهینه کنید.

HappyForms (رایگان )

HappyForms یک افزونه قدرتمند و رایگان فرم ساز برای وردپرس است. این افزونه از رابط کاربری سفارشی ساز آشنا استفاده می کند ، ساختن یک تماس سفارشی ، قرار ملاقات ، بازخورد یا فرم دیگری بدون نیاز به کشف HTML برای هر کسی آسان است.

به سادگی افزونه را نصب کنید ، به فرم خود یک نام دهید ، عناصر مورد نظر خود را در فرم خود انتخاب کنید (مانند پیوندها ، نوشتار کوتاه و طولانی ، آدرس ایمیل ، شماره تلفن ، دکمه های رادیویی ، کادرهای تأیید ، آدرس ها و موارد دیگر) ، متن نگهدارنده مکان را اضافه کنید ، عرض را تنظیم کنید و حتی زمینه های لازم را ایجاد کنید.

مطمئن شوید که ایمیل خود را وارد نکنید (برای پاسخ دادن) و از گزینه های یک ظاهر طراحی شده برای رنگ ها و قلم های سفارشی استفاده کنید. پس از اتمام کار ، فقط فرم خود را ذخیره کنید و هنگام ایجاد پست های خود ، یا ابزارک سفارشی برای اضافه کردن فرم های خود به ستون های فرعی ، از درج کننده فرم داخلی استفاده کنید. این یکی از سریع ترین راه ها برای افزودن فرم به هر سایت وردپرسی است

Fluent Forms


اگر در جستجوی سازنده آسان برای استفاده ، کشیدن و رها کردن سازگار با GDPR هستید ، پس FluentForm برای شما مناسب است! این افزونه فرم تماس قدرتمند شامل ویژگی هایی برای منطق شرطی ، الگوهای قابل استفاده مجدد ، گوگل ریکپچا ، ارسال فرم ایجکس ، پیام تأیید (یا تغییر مسیر) و حتی محدودیت های زمانی است. FluentForm همچنین ادغام سرویس های مختلفی از جمله لیست خبرنامه MailChimp و اعلان های Slack را ارائه می دهد.

و همه این ویژگی ها فقط در نسخه رایگان هستند! برای Zapier ، iContact ، Campaign Monitor ، ActiveCampaign و CRM مشروط ، و همچنین ایمیل شخصی شده مشروط پریمیوم، قلاب های عملیاتی ، مراحل فرم ها ، استفاده آسان از کد کوتاه و موارد دیگر باید به نسخه حرفه ای ارتقا دهید.


ARForms

ARForms فرم ساز دیگری است که پر از ویژگی است. این افزونه حق بیمه ویرایشگر زنده را با کاربرد آسان ارائه می دهد ، بنابراین می توانید هنگام ساخت فرم خود را مشاهده کنید. و با بیش از 25 عنصر فرم برای انتخاب ، بسیار مفید است که می توانید ببینید چه کاری انجام می دهید!

سایر ویژگی های فرم شامل سبک های فرم شما ، الگوهای فرم ، راهنمای ابزار ، ستون های قابل تغییر اندازه ، تعبیه رسانه ها ، منطق شرطی ، منطق ریاضی و موارد دیگر است. به علاوه ، تجزیه و تحلیل داخلی برای دیدن نحوه عملکرد فرم های شما وجود دارد. در بررسی ARForms همه گزینه های قدرتمند افزونه ها را مشاهده کنید.


Contact Form 7 (رایگان )

فرم تماس 7 به دلیل سادگی یکی از محبوب ترین و بهترین افزونه های فرم تماس است.

فرم پیش فرض برای اکثر افراد بیش از اندازه کافی است ، اما شما می توانید فرم های اضافی را نیز ایجاد و مدیریت کنید. هر فرم و اعلان های ایمیل آن را می توان به راحتی با استفاده از نشانه گذاری ساده سفارشی کرد. امکاناتی مانند ارسال ایجکس ، ریکپچا و فیلتر هرزنامه به قدرتمند شدن این افزونه کمک می کند. همچنین برنامه های افزودنی زیادی برای افزودن قابلیت های بیشتر در دسترس است.


Jetpack Forms ( رایگان )

Jetpack یک افزونه مستقل از فرم تماس نیست ، بلکه در عوض مجموعه ای از افزونه ها از Automattic است که قابلیت WordPress.com را به سایت های وردپرس خود میزبان ارائه می دهد.

به طور گسترده ای برای بسیاری از ویژگی های آن استفاده می شود ، و فرم های تماس به خوبی با پلاگین های دیگر مانند Akismet ادغام می شوند.با قابلیت فرم تماس با Jetpack ، می توانید از طریق ویرایشگر نوشته ، به هر پست یا صفحه ای یک فرم اضافه کنید و با استفاده از سازنده فرم داخلی آن را سفارشی کنید.

 WPForms Form Builder Lite (رایگان)

WPForms یک سازنده قدرتمند فرم کشیدن و رها کردن برای وردپرس است. این افزونه ایجاد فرم ها را آسان می کند. فقط بخشهای فرم مورد نظر خود را انتخاب کنید ، سپس آنها را بکشید و در جای خود رها کنید.

به علاوه الگوهای از پیش ساخته شده ای وجود دارد که می توانید از آنها برای شروع استفاده کنید. در حالی که گزینه های داخلی زیادی وجود دارد (زمینه های متنی ، دکمه های رادیویی ، بارگذاری پرونده و غیره) شما همیشه می توانید با HTML یا CSS سفارشی ویژگی های بیشتری به فرم های خود اضافه کنید.

 

Gravity Forms

Gravity Forms یک سازنده فرم برتر بسیار محبوب است که قابلیت فرم پیشرفته را فراهم می کند.

این افزونه ، سازنده فرم کشیدن و رها کردن ، فرم های چند صفحه ای و منطق شرطی را از دیگر ویژگی ها فراهم می کند. همچنین شامل افزونه هایی برای ادغام بازاریابی از طریق ایمیل ، پرداخت ها و اتوماسیون است.گراویتی فرم فراتر از فرم های ساده با قابلیت های کاربردی و سفارشی است.


 Ninja Forms ( رایگان و حرفه ای )

Forms Ninja یک افزونه سازنده کشیدن و رها کردن فرم های وردپرس است.هیچ محدودیتی در تعداد زمینه ها ، ایمیل ها ، اقدامات یا ارسال ها وجود ندارد.فرم های تماس سفارشی ایجاد کنید و بیشتر شبیه یک حرفه ای باشید !

همچنین می توانید فیلدها و تنظیمات آنها را ذخیره کنید تا در فرم های دیگر دوباره استفاده شوند و فرم ها و فیلدها را درون ریزی و برون ریزی کنید.
چهار گزینه ضد هرزنامه برای محافظت از شما در برابر ارسال مزاحم نیز موجود است.

این افزونه با یک طراحی تمیز و مینیمال ساخته شده است ، بنابراین فرم های شما با هر قالب وردپرس عالی به نظر می رسند. یا می توانید استایل را با استفاده از CSS سفارشی تغییر دهید. فرم های Ninja همچنین شامل بسیاری از زمینه های سفارشی ، زمینه های قابل استفاده مجدد ، ایجکس اختیاری ، پشتیبانی ضد هرزنامه و موارد دیگر است.

توسعه دهندگان عاشق فرم های نینجا هستند. این افزونه فقط جاوا اسکریپت را در صفحات مورد نیاز بارگیری می کند ، که فرم های نینجا را سریع و سبک نگه می دارد تا سرعت سایت شما را کاهش ندهد. و از نظر یک توسعه دهنده ، شخصی سازی و گسترش فرم های نینجا آسان است. از توابع ، قلاب های اکشن و فیلترها می توانید برای اضافه کردن گزینه های اضافی در صورت نیاز ، استفاده کنید.

بنابراین اگر به یکپارچه سازی خبرنامه نیاز دارید چه می کنید؟ یا امنیت فرم ؟ یا تجزیه و تحلیل کاربر؟ افزودنی دریافت کنید. تعداد زیادی افزونه پریمیوم برای فرم های نینجا از جمله MailChimp ، FreshBooks ، Pushover ، Stripe ، Capsule CRM و غیره وجود دارد.


 Formidable Forms ( رایگان و حرفه ای )

فرم های وردپرس را با استفاده از رابط کشیدن و رها کردن ساده فرم های نیرومند (و یک فرم دهنده فرم بصری در نسخه 2.0) ، سریع و ساده ایجاد کنید.محافظت داخلی در برابر هرزنامه و HTML و CSS سفارشی ، این فرم ساز را به گزینه ای قدرتمند تبدیل کرده است.

نسخه حرفه ای (از 49 دلار شروع می شود) انواع زمینه ها و ویژگی های حرفه ای بیشتری را مانند محاسبات زمینه ، منطق شرطی و نمایش داده ها از طریق نمودار اضافه می کند. شکایات قدیمی در مورد کمبود عملکرد با به روزرسانی های اخیر برطرف شده است ، بنابراین می توانید حتی با نسخه رایگان نیز احساس راحتی کنید.

Visual Form Builder ( رایگان )

Visual Form Builder ایجاد فرم های تماس کاملاً کاربردی در عرض چند دقیقه و بدون کد را بسیار آسان می کند. فیلدها را می توان با یک کلیک اضافه کرد و سازنده کشیدن و رها کردن مرتب سازی سریع را امکان پذیر می کند.

ورودی فرم به طور خودکار ذخیره می شود و می تواند به یک فایل CSV برون ریزی شود. CSS سفارشی و گزینه های طرح بندی متعدد به این معنی است که می توانید فرم ها را متناسب با سایت خود تنظیم کنید. یک نسخه حرفه ای برای قابلیت های اضافه شده مانند بارگذاری چندین پرونده و یک طراح ایمیل در دسترس است ، اما برای اکثر کاربران رایگان بسیار مفید است.

WeForms ( رایگان )

به زبان ساده: weForms چیزی فراتر از یک افزونه فرم تماس ساده است. فرم ساز ساده و سریع است که با آن می توانید هر نوع فرم دلخواه خود را بسازید – حرفه ای و سفارشی سازی شده.

weForms با در نظر گرفتن یک کاربر متوسط ساخته شده است ، بنابراین بدون دانش برنامه نویسی یا مهارت فنی ، برای هر کس یک چیز بسیار آسان است. طراحی مینیمالیستی همراه با یک رابط بصری است که weForms را بسیار کاربرپسند می کند.

همچنین ، ویژگی پیش نمایش زنده عملکرد کشیدن و رها سازی داخلی آن را فوق العاده افزایش می دهد. فرم شما بعد از انتشار چگونه به نظر می رسد – می توانید آن را در زمان واقعی بررسی کنید!

با استفاده از قالب های آماده از قبل نصب شده و فرم های خاص WeForms ، می توانید فقط با چند کلیک شروع به کار کنید. اما انعطاف پذیری ارائه شده را فراموش نکنید. برای سفارشی سازی یکپارچه طراحی فرم خود ، از کد CSS استفاده کنید.آزادی ایجاد فرم های استاندارد صنعت برای وب سایت ها و مشاغل شما کاملاً متعلق به شماست.

همچنین در هر قالب وردپرس بسیار عالی به نظر می رسد. weForms همراه با افزونه ارسال پیش نمایش برای WordPress ، WP User Frontend ساخته شده است. بنابراین با weForms ، شما یک بسته کامل برای تمام نیازهای پیش رو خود دریافت می کنید!

موارد ارسالی خود را با ویژگی ریکپچا ارگانیک و بدون اسپمر نگه دارید. با استفاده از ویژگی منطق مشروط weForms هوشمندانه و کارآمد با رفتار کاربر خود سازگار شوید. یا از ویژگی چند مرحله ای برای ایجاد فرم های طولانی تقسیم بندی شده استفاده کنید که دنبال کردن آن برای کاربران شما آسان است. بیش از 23 نوع فیلد برای انتخاب وجود دارد!

 QuForm

Quform یک افزونه سازنده فرم برتر (29 دلار) است که به شما امکان می دهد فرم های ساده و پیچیده ای را با استفاده از سازنده یک کلیک و قابلیت کشیدن و رها کردن ایجاد کنید.

این یک سیستم قالب فرم منحصر به فرد است ، بنابراین شما می توانید از قالب های گنجانده شده استفاده کنید ، خودتان بسازید یا طرح های قالب دیگر را وارد کنید. در کنار تعداد زیادی گزینه چیدمان ، می توانید شکل فرم های خود را کاملاً شخصی سازی کنید.


 Form Craft Form Builder ( رایگان)

Form Craft Form Builder یک فرم ساز کشیدن و رها کردن برای ایجاد و جاسازی فرم ها و ردیابی موارد ارسالی است.

فرم ساز WYSIWYG سریع ، سبک وزن و فرم های رسپانسیو شیکی را تولید می کند. الگوهای فرم را می توان برون بری و درون ریزی کرد تا شما بتوانید فرم های طراحی شده خود را به اشتراک بگذارید. نسخه پریمیوم (نسخه بعدی) حتی قابلیت های بیشتری را به شما می افزاید.


 Form Craft Builder Pro

FormCraft یک افزونه وردپرس پریمیوم فرم ساز آسان برای استفاده است که ایجاد فرم های سفارشی بدون نیاز به تایپ یک قطعه کد را ساده می کند. این افزونه برای ایجاد فرم های تماس ، فرم های پشتیبانی ، فرم های بررسی مشتری ، آزمونها ، پنجره های پاپ اپ و هر چیز دیگری که می توانید تصور کنید بسیار مناسب است.

فرم ها یک روش عالی برای جمع آوری اطلاعات و داده ها از خوانندگان یا مشتریان شما هستند ، اما ایجاد قالب از ابتدا دشوار است. جای هیچگونه نگرانی نیست – FormCraft ایجاد فرم های سفارشی در عرض چند دقیقه را بسیار آسان می کند.

این افزونه عالی وردپرس دارای یک سازنده ساده کشیدن و رها کردن فرم با 20+ زمینه برای افزودن رتبه بندی ، اسلایدر ، انتخاب زمان ، زمینه های پنهان ، بارگذاری پرونده و موارد دیگر است.

یکی دیگر از ویژگی های خوب FormCraft ، پیشخوان گزارشگیری داخلی است. می توانید تعداد بازدیدهای فرم های خود را جمع آوری کنید ، تعداد ارسالی دریافت شده و نرخ تبدیل کلی خود را مشاهده کنید. به علاوه می توانید آمار خود را به صورت فرم یا در کل فرم های خود مشاهده کنید. این یک روش عالی برای دیدن فرم های تبدیل کننده است!

از دیگر ویژگی های جالب توجه می توان به منطق شرطی ، مدیر ارسال داشبورد ، برنامه های افزودنی لیست ایمیل (MailChimp ، Campaign Monitor ، AWeber و GetResponse) ، محل 3 فرم (پاپ اپ، ورود به سیستم و چسبان) و انبوهی از گزینه های یک ظاهر طراحی شده برای ایجاد فرم زیبا اشاره کرد. که با وب سایت شما مطابقت دارد.


Simple Basic Contact Form ( رایگان )

Simple Basic Contact Form یک افزونه فرم تماس است که تنظیم و سفارشی سازی آن بسیار آسان است.

با وجود ارائه مینیمال ، بسیار انعطاف پذیر است. می توانید از کد کوتاه یا برچسب الگو برای نمایش فرم در هر مکان استفاده کنید. این از طریق ریکپچا و فایروال، اعلان های ایمیل متنی ساده دارای محافظت در برابر هرزنامه است و به طور کامل از صفحه تنظیمات یا با استفاده از CSS سفارشی قابل تنظیم است.


 CaptainForm (رایگان )

اگر به دنبال فرم ساز سریع و آسان برای استفاده هستید ، CaptainForm با یک رابط کشیدن و رها کردن دوستانه ارائه می شود که به شما کمک می کند فرم های عالی را در عرض چند دقیقه ایجاد کنید.

هر نوع فرم را می توان با CaptainForm ساخت ، مانند: فرم سفارش ، فرم ثبت نام ، فرم درخواست ، فرم قرار ، فرم تماس ، فرم پرداخت ، درخواست قیمت ، فرم پشتیبانی ، اشتراک خبرنامه ، نظرسنجی ، آزمونها ، و بسیاری دیگر.

با توجه به ویژگی ها ، CaptainForm قابلیت های متنوعی را ارائه می دهد: هر زمان فرم ارسال می شود ، اعلان های ایمیل را دریافت کنید ، یک نسخه از فرم تکمیل شده یا پاسخ دهندگان پاسخ خودکار به کاربران ارسال کنید ، داده ها را به EXCEL ، CSV یا PDF برون ریزی کنید ، به کاربران اجازه دهید پیشرفت خود را ذخیره کنند برای مدتی بعد ، اعلان های پیامکی دریافت کنید ، گزارش ایجاد کنید ، فرم ها را به صورت پاپ آپ ، داخل ابزارک ها ، صفحات ، پست ها یا تماس های عملکردی منتشر کنید. همچنین در هر طرح خدماتی پشتیبانی عالی مشتری خواهید داشت.


Advanced Forms

Advanced Forms یک فرم ساز قدرتمند است که از انعطاف پذیری زمینه های سفارشی پیشرفته بهره می برد. این امکان را به شما می دهد تا به مجموعه کامل انواع زمینه های ارائه شده توسط ACF مانند تکرارکننده ها ، جمع کننده های تاریخ و گالری ها و همچنین موارد ارائه شده توسط افزونه های شخص ثالث دسترسی داشته باشید.

این پایه قوی ، فرم های پیشرفته را به ایجاد سازنده عالی تبدیل می کند ، خواه یک فرم تماس ساده ایجاد کنید یا یک تجربه ویرایش کاربر سفارشی. حداقل مقدار استایل ارائه شده ادغام فرم های شما با هر موضوعی را آسان می کند.

این افزونه دارای یک رابط کاربری ساده برای تعریف ایمیل های ارسالی به سرپرستان یا آدرس های ارائه شده از طریق فرم است. همچنین این گزینه اختیاری برای ذخیره خودکار ارسال فرم در یک ورودی را دارد. بعدا می توانید برگردید و از طریق وردپرس به آنها دسترسی پیدا کنید. در بالای این فرم ها می توان به راحتی به یک برنامه خاص محدود شد ، فقط در کاربران وارد شد یا فقط مقدار مشخصی از ارسال ها را مجاز دانست.

فرم های پیشرفته با توجه به توسعه دهندگان ساخته شده است و طیف گسترده ای از توابع و قلاب ها را برای ایجاد نسیم فرم های سفارشی فراهم می کند. فقط با یک کد کوچک می توانید فرم هایی ایجاد کنید که پست ایجاد می کند ، پروفایل های کاربر را ویرایش می کند ، افراد را در رویدادها ثبت نام می کند ، یا هر کاری که فرم پیش فرض نیاز به انجام آن داشته باشد. اسناد گسترده به طور مداوم با رشد افزونه به روز می شوند و شامل هر دو راهنما برای موارد استفاده معمول و همچنین منابع برای عملکردها ، اقدامات و فیلترها هستند.


BuddyForms

BuddyForms یک افزونه فرم ساز برای WordPress و BuddyPress است. این به صورت خودکار و پشتیبانی از کل فرآیند تولید محتوا در یک جامعه ، شبکه یا کاربران است. پس از نصب افزونه ، در زمان توسعه مشتری شما صرفه جویی می شود و کنترل کاملی بر محتوای ارسال شده توسط کاربر می شود.

هدف BuddyForms فراهم آوردن راه اندازی آسان و رابط کاربر پسند است که به هر کسی اجازه می دهد فرم های تماس و پیشرفته را در عرض چند دقیقه ایجاد کند. همه بدون نیاز به دانش رمزگذاری. همچنین به هرکسی امکان می دهد بدون نیاز به یادگیری وردپرس یا بادی پرس ، مستقیماً از طریق رابط کاربری ، تعامل و نوشتن محتوا را برای وب سایت انجام دهید.

BuddyForms همچنین دارای قابلیت صف انتظار است که پست اصلی را زنده نگه می دارد در حالی که ویرایش ها منتظر بررسی توسط مدیر هستند.
این امکان را برای مدیرانی فراهم می کند که گردش کاری خوبی ایجاد می کنند و می توانند بر محتوای ارسال شده و منتشر شده در وب سایت خود کنترل کامل داشته باشند..

با افزونه هایی که BuddyForms همراه آن است ، با افزونه های دیگری مانند WooCommerce ، BuddyPress ، ACF ، Ultimate Member و بسیاری دیگر قابل توسعه است!


 eForm Builder

eForm Builder یک افزونه فرم تماس برتر است که مطمئناً ایجاد فرم ها و پرسشنامه ها برای وب سایت شما را بسیار بسیار آسان می کند.فرم ساختن ممکن است خسته کننده باشد ، اگر در افزونه مورد استفاده خود تازه وارد باشید.

کافیست عناصری را که می خواهید به فرم خود اضافه کنید انتخاب کرده و در جای خود قرار دهید. هیچ مهارت رمزگذاری لازم نیست. eForm Builder همچنین شامل 25 قالب مختلف است. بنابراین شما فقط باید رنگ پوست را متناسب با سایت خود انتخاب کنید (اما همیشه می توانید آن را با کمی CSS تغییر دهید).

یکی دیگر از ویژگی های عالی ، گزینه های داخلی گزارشگیری است. کاربران فرم ها ، نظرسنجی ها و آزمون های شما را کامل می کنند و می توانید گزارشات دقیق را از پنل مدیریت وردپرس خود اجرا کنید. با استفاده از گزینه های نمودار دایره ای ، نمودار میله ای ، نمودار ستونی یا داده های جدولی ، نتایج پرسشنامه خود را مشاهده کنید.

به علاوه با eForm Builder همچنین گزینه ای برای دریافت ایمیل در هنگام ارسال فرم های جدید وجود دارد ، بنابراین می توانید در مورد نتایج خود به روز باشید.

از دیگر ویژگی های افزونه می توان به مدیریت کاربر ، پشتیبانی از رسانه غنی (بنابراین می توانید تصاویر ، نمایش اسلایدها و موارد دیگر را به فرم های خود اضافه کنید) ، فضاهای اصلی جمع شونده ، پشتیبانی منطقی مشروط ، طراحی کاملاً رتینا ، تغییر مسیرهای سفارشی و سایر موارد ذکر شده در زیر. eForm Builder یک فرم ساز ایجکس عالی است که قطعاً باید آن را برای وب سایت یا پروژه بعدی وردپرس خود در نظر بگیرید.

جمع بندی بهترین افزونه های فرم تماس با وردپرس

یک فرم تماس با کاربرد آسان به شما کمک می کند تا با بازدید کنندگان وب سایت خود ارتباط برقرار کنید. اما شما باید بتوانید فرم و ارسال های آن را به راحتی مدیریت کنید.در لیست بالا ، ما طیف گسترده ای از افزونه ها را برای فرم های تماس متناسب با سناریوهای مختلف به اشتراک گذاشته ایم.

باید بتوانید یک افزونه فرم تماس با نیازهای خود پیدا کنید ، بنابراین اگر فاقد آن هستید ، امروز فرم را در سایت خود قرار دهید تا با بازدید کنندگان خود ارتباط برقرار کنید!

آیا از هیچ یک از این افزونه های فرم تماس در وب سایت خود استفاده می کنید؟ ما دوست داریم تجربه های شما را درمورد استفاده از افزونه های فرم تماس با ما بشنویم ، بنابراین از طریق بخش دیدگاه ها نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.

زهرا قادرپناه

فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات، علاقمند به وردپرس :)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا