نامک وردپرس – تنظیم و بهینه سازی آن

نامک وردپرس - تنظیم و بهینه سازی آن

آدرس وب سایت شما می تواند بخش مهمی از استراتژی کلی شما باشد . آن ها می توانند بر نحوه اشتراک گذاری مطالب و بهینه سازی موتور جستجوگر سایت (SEO) شما تأثیر بگذارند .

اغلب ، این شامل شخصی سازی آن ها برای متناسب سازی بهتر با نام تجاری شما است . در این مقاله ، ما به بررسی عمیق نامک وردپرس خواهیم پرداخت . ما نامک وردپرس را توضیح می دهیم ، این که چرا نامک وردپرس مهم است و کجا می توان آن ها را پیدا کرد . سپس در مورد نحوه تنظیم و بهینه سازی آنها بحث خواهیم کرد .

نامک چیست؟

نامک بخشی از پیوند مجدد صفحه است که پس از نام دامنه به دست می آید . این عنصر معمولاً به طور خودکار تولید می شود و محتوای صفحه را توصیف می کند و یا عنوان آن را منعکس می کند .

No posts for this criteria.

نامک (slug) وردپرس ها کجا یافت می شوند ؟

تمام صفحات عمومی وب سایت شما دارای ضعف هایی هستند . به عنوان مثال ، در هنگام ایجاد موارد زیر شما می توانید اسلاید ها را پیدا و سپس آن ها را ویرایش کنید :

 • ارسال ها : نامک ها به طور خودکار برای هر دو نوع پست استاندارد و سفارشی تولید می شوند .
 • صفحات : وقتی صفحه ای را ایجاد می کنید ، نامک یک گزینه قابل ویرایش است .
 • بایگانی نویسندگان : صفحات نویسنده قابل تغییر است ، اما این کار به افزونه ای نیاز دارد که بعدا در مورد آن بحث خواهیم کرد .

 ما در مورد چگونگی انجام این کار در یک لحظه اطلاعات بیشتری را ارائه خواهیم داد ، اما به طور کلی چیز های دسته بندی بسیار شبیه به ارسال نامک ها هستند .

 • برچسب ها : با ویرایش اسلاید ها برای برچسب ها ، شما می توانید به همان روش دسته بندی ها دسترسی پیدا کنید ، اما از منوی تگ کردن در داشبورد خود استفاده کنید .

ما در مورد چگونگی ویرایش انواع مختلف اسلاید ها در یک لحظه بحث خواهیم کرد . به طور کلی ، شما در نامک وردپرس باید این نکته را باید در نظر داشته باشید که هرگونه ویرایش شلخته ای که بعد از انتشار مطالب مربوطه منتشر می شود ، به توجه ویژه ای نیاز دارد تا از لینک های خراب و خطاهای دیگر جلوگیری شود .

چرا نامک وردپرس مهم است ؟

نامک یا همان slug وردپرس بخش مهمی از ساختار پیوند وب سایت شما است . به همین دلیل ، وقتی که ما صحبت از سئو می کنیم ، نامک وردپرس بسیار مهم است . علاوه بر این ، قادر بودن به تغییر دستی آن ها می تواند یک ابزار مفید باشد .

بعضی اوقات نوار هایی که به صورت خودکار تولید می شوند بسیار طولانی هستند و به اندازه کلمات کلیدی دستی شما انتخاب نمی شوند . بنابراین ، ما پیشنهاد می کنیم قبل از انتشار هر صفحه یا ارسال ، اسلاید های خود را بهینه کنید . اسلاید های سفارشی می توانند باعث افزایش رتبه سئو شما شوند .

نحوه تنظیم نامک وردپرس

در وردپرس ، تنظیم دکمه های دسته بسیار ساده است . این کار به افزونه احتیاج ندارد و فقط در چند مرحله ساده قابل دستیابی است .

 1. مرحله اول : به منوی دسته بندی های ارسال خود بروید .
 2. مرحله دوم : کلید های دسته بندی خود را ویرایش کنید .
 3. مرحله سوم : تغییرات خود را ذخیره کنید .

بهینه سازی نامک وردپرس

بهینه سازی نامک وردپرس یک بخش اساسی از هر استراتژی SEO است . در واقع ، طول URL ، ساختار و انتخاب کلمه ها ، همگی در رتبه بندی سایت شما از نظر گوگل تأثیر دارند .

چند عنصر اصلی وجود دارد که باید در هنگام بهینه سازی بریدگی های URL خود ، به خاطر داشته باشید ، از جمله :

 • طول : به طور کلی ، URL های کوتاهتر در Google عملکرد بهتری دارند . تحقیقات انجام شده نشان می دهند که مقدار لازم بین 50 تا 60 کاراکتر است .
 • خوانایی : اطمینان از خوانا بودن URL های شما مهم است . هنگامی که کاربران وب URL شما را می بینند که طیف وسیعی از حروف ، اعداد و نماد ها را دارا است و هیچ چیزی در مورد اصل محتوا وجود ندارد ، نمی خواهند که روی آن کلیک کنند .
 • سبک : همچنین بهتر است هنگام صحبت از سبک URL به چند روش برتر عمل کنید . اسلاید ها باید در قالب کوچک باشند و از استفاده از کلمات متوقف کننده پرهیز کنید .
 • کلید واژه ها : توصیه کلی این است که استفاده از کلمات کلیدی را در URL های خود در حد یک یا دو تا نگه دارید . همچنین توجه داشته باشید که تکرار کلمات کلیدی در URL شما از نظر رتبه بندی Google هیچ چیزی برای شما به ارمغان نخواهد آورد .
ما از شنیدن نظرات شما خوشحال خواهیم شد

نظر بدهید

5 × 1 =

دموتم
Logo
Shopping cart