نامک وردپرس – تنظیم و بهینه سازی آن

نامک وردپرس - تنظیم و بهینه سازی آن

آدرس وب سایت شما می تواند بخش مهمی از استراتژی کلی شما باشد . آن ها می توانند بر نحوه اشتراک گذاری مطالب و بهینه سازی موتور جستجوگر سایت (SEO) شما تأثیر بگذارند .

اغلب ، این شامل شخصی سازی آن ها برای متناسب سازی بهتر با نام تجاری شما است . در این مقاله ، ما به بررسی عمیق نامک وردپرس خواهیم پرداخت . ما نامک وردپرس را توضیح می دهیم ، این که چرا نامک وردپرس مهم است و کجا می توان آن ها را پیدا کرد . سپس در مورد نحوه تنظیم و بهینه سازی آنها بحث خواهیم کرد .

نامک چیست؟

نامک بخشی از پیوند مجدد صفحه است که پس از نام دامنه به دست می آید . این عنصر معمولاً به طور خودکار تولید می شود و محتوای صفحه را توصیف می کند و یا عنوان آن را منعکس می کند .

آموزش خرید دامنه ایرانی برای سایت

برای آشنایی با دامنه ایرانی ابتدا لازم است با مفهوم دامنه آشنا شویم. پیاده‌سازی یک سایت بدون وجود دامنه میسر نیست. ...

نامک (slug) وردپرس ها کجا یافت می شوند ؟

تمام صفحات عمومی وب سایت شما دارای ضعف هایی هستند . به عنوان مثال ، در هنگام ایجاد موارد زیر شما می توانید اسلاید ها را پیدا و سپس آن ها را ویرایش کنید :

 • ارسال ها : نامک ها به طور خودکار برای هر دو نوع پست استاندارد و سفارشی تولید می شوند .
 • صفحات : وقتی صفحه ای را ایجاد می کنید ، نامک یک گزینه قابل ویرایش است .
 • بایگانی نویسندگان : صفحات نویسنده قابل تغییر است ، اما این کار به افزونه ای نیاز دارد که بعدا در مورد آن بحث خواهیم کرد .

 ما در مورد چگونگی انجام این کار در یک لحظه اطلاعات بیشتری را ارائه خواهیم داد ، اما به طور کلی چیز های دسته بندی بسیار شبیه به ارسال نامک ها هستند .

 • برچسب ها : با ویرایش اسلاید ها برای برچسب ها ، شما می توانید به همان روش دسته بندی ها دسترسی پیدا کنید ، اما از منوی تگ کردن در داشبورد خود استفاده کنید .

ما در مورد چگونگی ویرایش انواع مختلف اسلاید ها در یک لحظه بحث خواهیم کرد . به طور کلی ، شما در نامک وردپرس باید این نکته را باید در نظر داشته باشید که هرگونه ویرایش شلخته ای که بعد از انتشار مطالب مربوطه منتشر می شود ، به توجه ویژه ای نیاز دارد تا از لینک های خراب و خطاهای دیگر جلوگیری شود .

چرا نامک وردپرس مهم است ؟

نامک یا همان slug وردپرس بخش مهمی از ساختار پیوند وب سایت شما است . به همین دلیل ، وقتی که ما صحبت از سئو می کنیم ، نامک وردپرس بسیار مهم است . علاوه بر این ، قادر بودن به تغییر دستی آن ها می تواند یک ابزار مفید باشد .

بعضی اوقات نوار هایی که به صورت خودکار تولید می شوند بسیار طولانی هستند و به اندازه کلمات کلیدی دستی شما انتخاب نمی شوند . بنابراین ، ما پیشنهاد می کنیم قبل از انتشار هر صفحه یا ارسال ، اسلاید های خود را بهینه کنید . اسلاید های سفارشی می توانند باعث افزایش رتبه سئو شما شوند .

نحوه تنظیم نامک وردپرس

در وردپرس ، تنظیم دکمه های دسته بسیار ساده است . این کار به افزونه احتیاج ندارد و فقط در چند مرحله ساده قابل دستیابی است .

 1. مرحله اول : به منوی دسته بندی های ارسال خود بروید .
 2. مرحله دوم : کلید های دسته بندی خود را ویرایش کنید .
 3. مرحله سوم : تغییرات خود را ذخیره کنید .

بهینه سازی نامک وردپرس

بهینه سازی نامک وردپرس یک بخش اساسی از هر استراتژی SEO است . در واقع ، طول URL ، ساختار و انتخاب کلمه ها ، همگی در رتبه بندی سایت شما از نظر گوگل تأثیر دارند .

چند عنصر اصلی وجود دارد که باید در هنگام بهینه سازی بریدگی های URL خود ، به خاطر داشته باشید ، از جمله :

 • طول : به طور کلی ، URL های کوتاهتر در Google عملکرد بهتری دارند . تحقیقات انجام شده نشان می دهند که مقدار لازم بین 50 تا 60 کاراکتر است .
 • خوانایی : اطمینان از خوانا بودن URL های شما مهم است . هنگامی که کاربران وب URL شما را می بینند که طیف وسیعی از حروف ، اعداد و نماد ها را دارا است و هیچ چیزی در مورد اصل محتوا وجود ندارد ، نمی خواهند که روی آن کلیک کنند .
 • سبک : همچنین بهتر است هنگام صحبت از سبک URL به چند روش برتر عمل کنید . اسلاید ها باید در قالب کوچک باشند و از استفاده از کلمات متوقف کننده پرهیز کنید .
 • کلید واژه ها : توصیه کلی این است که استفاده از کلمات کلیدی را در URL های خود در حد یک یا دو تا نگه دارید . همچنین توجه داشته باشید که تکرار کلمات کلیدی در URL شما از نظر رتبه بندی Google هیچ چیزی برای شما به ارمغان نخواهد آورد .
ما از شنیدن نظرات شما خوشحال خواهیم شد

نظر بدهید

شانزده − 1 =

دموتم
Logo
Shopping cart